Webinar INSPIRUJĄCE MAMY

W dzisiejszym świecie nasze macierzyństwo jest dość osamotnione – musimy wszystkiego uczyć się same, czytać często przeczące sobie zalecenia, być na bieżąco z wszelkimi badaniami naukowymi. Wiedza i doświadczenie naszych własnych mam nie przystaje nierzadko do naszej rzeczywistości, dlatego nie zawsze możemy na nich polegać. Dlatego stworzyłyśmy miejsce, w którym każda mama może zainspirować się doświadczeniem innych mam!

 

webinar inspirujace mamy

 

Cykl webinarów “Inspirujące mamy” to w założeniu comiesięczne, darmowe spotkania online, w których może uczestniczyć każda mama. Wystarczy zapisać się, mieć dostęp do Internetu oraz przeznaczyć około 1,5 godziny na obejrzenie wywiadu lub prezentacji z naszymi gośćmi. Tematyka będzie obejmować to, co bliskie każdej mamie: sprawy dotyczące opieki, rozwoju oraz wychowywania dzieci.

KIM JESTEŚMY?

Nazywam się Lidia Kardasz i jestem mamą dwóch córeczek – Hani i Oli.
Stworzyłam również moje miejsce w sieci – www.haniola.com, gdzie dzielę się moimi pomysłami na samodzielne robienie zabawek oraz motywuję do zabaw. Wymyślam również i tworzę akcesoria dla dzieci, które przydają się w codziennej opiece nad dzieckiem. Szukam alternatywnych sposobów wychowywania dziecka – zgodnych z przekonaniami, intuicją i naturą.

 

 

Nazywam się Katarzyna Frenczak-Sito. Mama trójki- Agatki, Janka i Franka.
 Z zawodu architekt, z zamiłowania blogerka – www.kukumag.com. Zakochana w pedagogice Montessori i minimalizmie. Projektuje przestrzenie dla dzieci, które wspierają ich rozwój. Uczę innych poprzez kursy online jak stworzyć minimalistyczne mieszkania i uczę wyrzucać. Popołudniami wyżywam się na działce sadząc marchewki i plewiąc chwasty.

WEBINAR “Inspirujące mamy”

Dotychczas jako zapowiedź odbył się webinar “Naturalna Higiena Niemowląt, czyli czy niemowlak może żyć bez pieluszki”, który z pewnością odbędzie się za jakiś czas ponownie, bo temat to ważny i mało jeszcze popularny.

Kolejnym tematem, na który można już się zapisać to “Dlatego warto mieć dom w stylu Montessori” – o przestrzeni domu, w której przebywamy i w której rozwija się nasze dziecko. O temacie opowie Katarzyna Frenczak-Sito z bloga www.kukumag.com, odtąd współprowadząca cykl webinarów. Webinar odbędzie się 27 lutego 2017 roku o godzinie 21.00 – dla osób zapisanych będzie możliwość obejrzenia powtórki w ograniczonym czasie.

Kliknij i zapisz się koniecznie: http://inspirujacemamy.pl/

 

webinar inspirujace mamy

 

Kolejne tematy to:
  • o masażu niemowląt porozmawiamy z Magdaleną Fabritius, psycholożką, trenerem, autorką książki “Masaż niemowląt i nie tylko, czyli jak się cieszyć rodzicielstwem dzień po dniu” (marzec 2017),
  • o chustonoszeniu porozmawiamy z Martą Kamińską, certyfikowanym Doradcą Noszenia ClauWi@ (kwiecień 2017),
  • o pieluszkach wielorazowych (maj 2017),
  • o zdrowym żywieniu dzieci (czerwiec 2017),
  • … lista się wciąż powiększa o kolejne, inspirujące tematy!

 

Jeśli jesteś mamą i chcesz podzielić się swoim doświadczeniem i zainspirować inne mamy – napisz koniecznie do mnie: lidia@haniola.com.

Mamy nadzieję z Kasią, że cykl webinarów “Inspirujące mamy” będzie świetnym wytchnieniem dla każdej mamy! Wiemy, jak ciężko jest czasami samemu opiekować się dziećmi, a tego, czego najbardziej każdej mamie brakuje, to “instrukcji obsługi”. Nasze webinary to nie do końca są instrukcje obsługi dzieci, bo każde dziecko jest inne i każda mama jest inna, ale myślę, że mogą wydatnie wspomóc w poznawaniu tej najważniejszej osoby na świecie, jakim jest Twoje dziecko!