3 powody, dla których warto pisać bloga

wpis w: Artykuły | 0

W moim pierwszym poście chciałabym się krótko przedstawić. Mam na imię Lidia, jestem mamą dwóch małych, (czasami) cudownych Córeczek i żoną (zaskakująco często) kochanego Mężczyzny:)
Dlaczego zaczęłam pisać? Są 3 powody, dla których warto pisać bloga:

 1. Chcę utrwalić pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.

  warto pisać blogaOdkąd zostałam mamą, życie toczy mi się o wiele szybciej i barwniej, choć często również problematycznie. Opieka nad dzieckiem wymaga dużo poświęcenia, ale też kreatywności. Zaczęłam czerpać radość z rozwoju moich dzieci i aktywnie współuczestniczę w ich poznawaniu świata. Moimi obserwacjami, pomysłami na zabawy z dziećmi, różnymi aktywnościami postanowiłam się podzielić z Wami. My, dorośli, często jesteśmy tak zmęczeni, że potrzebujemy inspiracji, które pomogą nam lepiej ogarnąć czas wolny naszych pociech. Dlatego zaczęłam pisać tego bloga: dla siebie – aby zapamiętać zabawy, refleksje i chwile spędzone z moimi córeczkami, dla Ciebie – abyś mogła/mógł czerpać z tych pomysłów w zabawach ze swoimi dziećmi i w codziennym życiu.
 2.  Chcę dzielić się moimi pomysłami na akcesoria i zabawki.

  warto pisać blogaBycie mamą jest bardzo inspirujące – myślę, że każda mama się ze mną zgodzi. W moim życiu zmieniło się wszystko po urodzeniu dzieci. Spędzanie całych dni z małymi dziećmi, patrzenie, jak się rozwijają oraz jak poznają świat sprawia, że pojawiają się nowe pomysły na przyjazne, bezpieczne, piękne zabawki, z którymi chciałabym się również z wami podzielić. Podczas codziennej opieki nad maluchami zrodziły się również produkty, które ułatwiły mi moje życie, a które mogą również Wam się przydać. Blog jest świetnym miejscem, w którym mogę Wam te wszystkie zabawki i udogodnienia pokazać w praktyce, przez co będziecie mogli zdecydować, czy Wam również się podobają i przydadzą.
 3. Marzę o pisaniu ciekawych i przydatnych tekstów.

  warto pisać bloga

  Odkąd skończyłam kilkanaście lat zawsze chciałam pisać książki (potem ambitny plan zamieniłam na chociaż jedną). Uwielbiałam czytać, pożerałam książki prawie dosłownie, z tej miłości do słowa drukowanego skończyłam polonistykę. Nie marzę już o napisaniu powieści, bo myślę, że inni zrobią to lepiej ode mnie, ale pisanie tego bloga będzie dla mnie kontynuowaniem tamtego pragnienia, a jednocześnie chciałabym, aby moje doświadczenie bycia najważniejszą osobą dla dwóch par małych oczu mogło zainspirować inne najważniejsze osoby do aktywnego i ciekawego spędzania czasu.

  Zatem witam was wszystkich i zapraszam do inspirowania się i oczywiście dzielenia się waszymi pomysłami na miło spędzony czas z dziećmi!

 

Spodobał ci się ten artykuł? Zapisz się na newsletter! Nie przegapisz żadnego wpisu i czekają na ciebie niespodzianki!
[yikes-mailchimp form=”1″]